Payitaht Abdülhamid 99. Bölüm

6 Dec 2019
925 296 görünümler

Payitaht Abdülhamid 99.Bölüm Özet:
Abdülhamid’in Gustav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla artar. Yoksa aradıkları düşman gözleri önündeki Gustav’mıdır? Meçhul düşmana Zülüflü aracılığıyla telgraf çeker. Telgrafa gelecek cevap Gustav’ın beraatı olacaktır. Ama Gustav hastanede, iki oğlu da saraydadır. Telgrafa cevap verecek kimse yoktur. Abdülhamid Gustav’ın düşmanlığını ispat edebilecek midir?

Ahmet Paşa devletin içinde olduğu söylenen çetenin peşindedir. Topladığı bilgiler onu tek bir isme götürür. Abdülhamid’in hiç beklemediği, güvendiği bir isimdir bu... Yaptığı tertiple gerçeği ortaya çıkaracak, kim suçlu, kim değil anlayacaktır. Bir buluşma ayarlanır. Abdülhamid’in gözü önündeki buluşmaya kim gidecektir?

Halil Halid rahibe meselesini çözüp İmro’nun planını bozmuş, ama Naib’in şüphelerinin artmasına engel olamamıştır. Naib verdiği yanlış bilgiyle Tatarları tuzağa çeker. Halil Halid arkadaşlarını son ada kurtarmayı başarır. Ama Naib’in Halil Halid’i çaresiz bırakacak başka bir planı daha vardır. Halil Halid yapılacak katliamı önlemek için kendi canı pahasına saraya istihbaratını gönderir. Saraydan gelecek emir ne olacak, Naib’in planı tutacak mıdır?

Blavatsky Çemberlitaş konağını almak ve altından kazdıracağı tünelle Ahit Sandığı’na ulaşmak için hesaplarını yapar. Nihayet dünyayı yönetme gücü kendisinin de içinde olduğu gizli cemiyetlerin eline geçecektir!

Bu arada da Gülcemal’in Hristiyan olduğunu öğrenen Mehmet’in ölüm hükmünü verir. Bidar da iyi niyetle Mehmet ve Gülcemal’in aralarının neden bozulduğunu araştırmaktadır.
#PayitahtAbdülhamid Her Cuma #TRT1’de!
Payitaht ‘Abdülhamid’ tüm bölümler için tıklayın…bit.ly/PayitahtBölümler
Payitaht ‘Abdülhamid’ fragmanlar için tıklayın… bit.ly/PayitahtFragmanlar
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): facebook.com/payitahtdizi
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): twitter.com/payitahtesfilm/
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): instagram.com/payitahtdizi/
Payitaht ‘Abdülhamid’ Resmi TRkeys Kanalı (Official TRkeys Page): bit.ly/PayitahtTRkeysKanali
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): facebook.com/TRT1/
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): twitter.com/trt1/
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): instagram.com/trt1/
TRT1 Resmi TRkeys Kanalı (Official TRkeys Page): trkeys.net/user-TRT1

YORUMLAR
 • Tebrik ediyorum yapimci ekibi. Klitesi gittikce artiyor dizinin. Fakat Mahmut pasanin gelini ve etrafindakiler cok laubalilil katiyor. Geregi yapilmasi lazim.

  Gazi Ertuğrul PaşaGazi Ertuğrul Paşa2 gün önce
 • Canim Tahsin Pashaya bir shey olmasin

  Вугар АхундовВугар Ахундов10 gün önce
 • prens sabaattin gibi evladım olsa büyük mabeynde boğdururdum

  Olccy K.Olccy K.10 gün önce
 • ah tahsin paşa aglattın yıne bızı

  S B.S B.16 gün önce
 • 1:49:50 Tahsin Paşa yine ağlıyor dnsçansşsjşele

  Fikir SahibiFikir Sahibi19 gün önce
 • Akrabalar bile akrepken dostlugun yarenligine hayranim tahsin paşa

  münzevi klsmünzevi kls19 gün önce
 • trkeys.net/watch/XMrzS8aOdfY-video.html

  The EndThe End19 gün önce
 • "Ne oldu beyim"!? "Hiiç, balam, Osmanlı Çak Noris bizi kurtardı"

  Osman TuranOsman Turan19 gün önce
 • Bıktım ya, tüm filimde, bizim bayilan adamlar ölenekadar kendine gelmiyor, en güçlüleri bile! Haydi Selim, uyan artık, birazdan öleceksin! Yau, sanatçı, bize şunu yapma ya!

  Osman TuranOsman Turan19 gün önce
 • Senin sayende tüm bölümleri izledim @bulentinal ❤❤

  aşk herşeye kadirdiraşk herşeye kadirdir19 gün önce
 • Bir akıllı adam demiş "Küçücük şeyler, büyük meseleleri hall etmiyor, çünkü küçücük şeyler hep bir şeyi hall edyor"! Aptal ve hayin Abdülkadir, hayin Sabahettini tutuklattırsaydı, hayla en birinci görüşte, kaç beladan kurtulurduz ve belki Abdülhamid han biraz gec yıkılırdı ve milletimizin daha çok fırsatı ve gücü olurdu, hem, belki Abdülhamid han hiç yıkılmazdı ve Osmanlı 1 dünya savaşında zafer kazananlar sırasında olurdu, 2 dünya savaş ya hiç olmazdı, ya olsaydı bile, Osmanlı ordada olurdu, ve bir daha zafer kazanırken, daha güçlü olurdu, İsrail olamazdı, ve kaç Türk toprakları, Vatanımıza dönecekti! Kaç böyle küçücük görünen şeyler yüzünden yıkıldı Osmanlı! Birincisi öyle kanuni yok, aptal Süleymandan başlarken, o helal süt emmiş Türk kızlarnı zevce yapsaydı, kahpeyle evlenmeseydi ve onun o çirkin kanı katılmasaydı, kanı murdarlanmış Selim sultan olamazdı! Süleymanın babası bilyorduki, Süleymanı öldürmek istemiş, çünkü o gelecegi gören bir insan'idi! Vatanını seven adam, Vatanı hep bir şeyden ve tüm azizlerinden bile üstün tutar!

  Osman TuranOsman Turan20 gün önce
 • Tahsin paşa

  Фарид бей ШекинскийФарид бей Шекинский21 gün önce
 • Film süresi 1 buçuk saate düşsün bütün diziler

  Hami KurtHami Kurt27 gün önce
 • Sultan Abdulamid Han'ı çok severim ama yaptığı bir sürü hata var. Bu dizi bunları yok sayıyor. Tarihi taraflı anlatıyor. Lütfen araştırın.

  MUSICAVENMUSICAVENAylar önce
 • 55000 tane reklam koymuşsunuz maddi sıkıntılar içindesiniz galiba youtubeden alıcagınız paraya kadar düştünüz demekki

  elektrik malzemelerielektrik malzemeleriAylar önce
 • Bir koku varmış mışda onu koklayınca adam değişiyormuş. Allah aşkına bulamadınız mı daha mantıksız bir şey böyle kaliteli bir dizide bu tarz saçmalıklar hiç hoş olmuyor , inandırıcılık yok.

  Halis KaracaHalis KaracaAylar önce
 • Elhemdulillah Elhemdulillah Elhemdulillah

  Ases WherliAses WherliAylar önce
 • 1:26:05

  İsmail Şentürkİsmail ŞentürkAylar önce
 • 2:21:39 aga beee. Bu nasıl bir fedakarlık adı değmez :) duygulandık 2:29:04 aga beee... "Allah şehadetini kabul etsin adı değmez"

  Muhammed KoseMuhammed KoseAylar önce
 • Esselamum aleyküm Avusturya dan 🇹🇷 🇦🇹

  EkoooTVEkoooTVAylar önce
 • 1:47deki sahne muhteşem

  Ngk KaraNgk KaraAylar önce
 • 2:21:50 de çalan müzik nedir

  Oğuzhan DilmaçOğuzhan DilmaçAylar önce
 • 21inci dakikadaki muzigi nerde bulabilirim?

  Aytac AlimAytac AlimAylar önce
 • Mahmut pasa cesmanin orda tavuk pilav vardemislerdir yazikkk yoksa gitmezdi oraya dizi superrrrrrrr slm

  Zekeriya IlgoyZekeriya IlgoyAylar önce
 • 6ghu,

  sinem kuraksinem kurakAylar önce
 • Ne vefalı dostsun sen Tahsin paşa Biğdar sultan bu kadar aşkla bakmıyor Tahsin paşa kadar Sultanımıza

  Hasan Huseyin GurpinarHasan Huseyin GurpinarAylar önce
 • 🇮🇶🇮🇶🇮🇶🇮🇶🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  عمادالدين الزنكيعمادالدين الزنكيAylar önce
 • Tahsin pasaaa aglattin benii😢😢😢

  Mehmet Ali BelekMehmet Ali BelekAylar önce
 • Yaşasın Türk Milleti 🇹🇷🇹🇲🇰🇬🇦🇿🇺🇿🇹🇯🇰🇿🇵🇰

  Ottoman EmpireOttoman EmpireAylar önce
 • İnsanlar neler çekmiş

  angela redangela redAylar önce
 • Ip man Nadir beyin yanında halt yemiş be

  Abdul Samet AlkanAbdul Samet AlkanAylar önce
 • AHMAK SABAHATTIN, ALÇAK SABAHATTIN.

  SevginSevginAylar önce
 • Besiktasin kuruluşunu anlatıyor bu bölümde yani beşiktaş 1903 senesinde kurulduysa. 7 sene var sultanın tahtan inmesine. :(

  Anti k3malistAnti k3malistAylar önce
 • Yav arkadaslar. Bu sebahattin taa sultanin makamina kadar gidiyor ve babasi'nin yaninda Abdulhamitín huzurunda Sultana resmen kafasina gore ben Jon Turklerin tarafindan oldugunu gibi adi laflar konusuyor ve sonra elini kolunu sallayarak disari cikiyor. Abdulhamit buna karsi bir reaksiyon gostermiyor. Bu ne istir?

  Ismail IsmailovIsmail IsmailovAylar önce
  • Jon Türkler bir düşünce farkliligiydi batıyi beğenme gibi

   Abdul Samet AlkanAbdul Samet AlkanAylar önce
 • Bici bici kurdistan 🇧🇴🇺🇸❤🇹🇷 Dislike edenler😂

  goat baaagoat baaaAylar önce
 • Payitaht Abdulhamid 99. Bolum dakika-saniye: 2:21:22...de konusmada adi gecen Bulgar Tudor Panice kim merak ediyor musunuz? Digerleri kimse O da onlardan aslinda. Genc Turkler denilen Turklerle ilgisi olmayan bir terororistler, hainler grubunun uyesi. Osmanli devletini nasil yikariz toplantisi yaparkenki bir resimlerini asagida verdigim adreste gorebilirsiniz. Yer Selanik, sene 1905, Ingiliz casusu Vransky'nin evinde cekiliyor bu fotograf. Mustafa Kemal (2) numara ile isaretlenmis fotografta; saginda Ingiliz casusu Vranski var (Ingiliz Siyonistleri ve Ingiltere organizator rolunde). M. Kemal elini onunde oturan Bulgar teroristi Tudor Panice (9)'in omuzuna koymus; Panice'in saginde Abdulhamid'e suikast duzenleyen Ermeni terorist Edward Joris (10) oturuyor. Panice, Mustafa Kemal'den iki yas daha buyuk. Bunlar (Tabi Mustafa Kemal haric) Abdulhamid dizisinde isimleri gecen teroristlerden bazilari. (Dizide neden Mustafa Kemal'in ismi gecmiyor, ya da gecmiyecek sizce?) Fotografi Pinterest'te de bulabilirsiniz, veya su adreste sagda gorebilirsiniz: www.google.com/search?q=Mustafa+Kemal+selanik+ingiliz+casusunun+evinde&client=firefox-b-1-d&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=LU2juMOg-zm3bM%253A%252CKLUGP8PwS06nNM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kQBzW4gP7R7cWK3U-f2MOsEleJWdA&sa=X&ved=2ahUKEwi_mePMp7PmAhUPM6wKHS2BAkYQ9QEwA3oECAoQBg#imgrc=LU2juMOg-zm3bM: Fotograftakiler sadece Makedonya ve civarinda aktif olanlardan bir grup. Resim her birisinin ulkesinde kendi dilleriyle de var. Ovunuyorlar. Daha baska gruplar da var; ama cogu Genc Turkler adi altinda calisiyorlar. Genc Turkler cemiyeti bir enternasyonal cemiyet, Paris'te onemli bir subeleri var. Cogunlukla Selanik basta, Avrupa Masonlarindan ve Mason Yahudi liderlerden olusuyor. Gazetelerini Rus Siyonistlerinin parasiyla cikariyorlar. Cemiyeti Bnai Brith (New York'ta kurulmus bir Yahudi cemiyeti) lojistik islerini yaparak destekliyor. Abdulhamid Hani tahttan indiren Hareket ordusu bu cetecilerden olusuyor. Dizide ismi sik gecen Karassou' da (fotografta yok) bir yahudi; Turkcelestirilmis ismi Karasu. Abdulhamd'in makamina cikip tahtindan ineceksin diyen dort kisiden birisi. Mustafa Kemal ise Hareket ordusunun kurmay subayi; ordu Istanbul'a geldiginde ordunun halka bildirisini yazan, Yildiz sarayi yagmasina katildigi soylenen kisi. Yikmak istedikleri devlet: Bin senelik Anadolu tarihimizde butun vatandaslarini esit ve adil bir sekilde idare eden, insan haklarina saygili bir hukuk devleti. Ecdadimizin kurdugu en buyuk, 623 sene yasayan medeniyet getiren bir devlet. Bu devleti yiktiktan sonra getirilen devlet ise mutlak ve her seyi yalan-sahte-calinti eli kanli somurgecilerin onunu acan bir diktatorluk. Recep T. Erdogan gelmese hala juntalarla ugrasan demokrastiklesemeyen bir devlet olarak kalacaktik. Iki basit soru: peki biz kac bin ton bronz, kac bin ton parlatilmis granit, kac milyon poster yapip harcadik bunlardan birisini goklere cikarmak icin? Ve onlarin onunde senelerce zir zir agladik? Icinizde, bu konulari 90 sene boyunca serbestce tartistik oyle karar verdik diyeniniz var mi? Granitleri-bronzlari parlatanlar bize sordular mi? Iyi bir sey yaptiklarina ikna ettiler mi? Yoksa sorgusuz sualsiz dayattilar mi?

  Gafaroglu EGafaroglu EAylar önce
 • Anliyorum su canli yayini niye acmiyorlar

  Musab AydemirMusab AydemirAylar önce
 • Canli yayini acsaniza

  Musab AydemirMusab AydemirAylar önce
 • Abdülhamid Han'dan çok Cemile Sultan çıktı dizide

  Ali Emir EtemoğluAli Emir EtemoğluAylar önce
 • ADI DEĞMEZ

  Samsung7221 SamsungSamsung7221 SamsungAylar önce
 • Bu bolum cok aglaticiydi yaa aglamaktan gozlerim morardi

  Fatma AltındağFatma AltındağAylar önce
 • 1. 36.00 da dilruba konuşuyor ama ses çıkmıyor Ne yapıyorsunuz sultanım diyor

  Betül aslnBetül aslnAylar önce
 • Кыргызстандан ысык саламдар болсун / Kyrgyzstandan salamdar bolsun

  SapArt MediaSapArt MediaAylar önce
 • Bir zat bu kadarmi zeki olur.ALLAH senden razi olsun sultanim.biz senden razi olduk.

  DIRILIŞ DKNK *68*DIRILIŞ DKNK *68*Aylar önce
 • Dk. 41:16 Tahsin Paşadan önce başladım ağlamaya. Lütfen Tahsin paşa diziden gitmesin!!!

  Muharrem ÇOBANOĞLUMuharrem ÇOBANOĞLUAylar önce
 • Ben burdan tum turkiyedeki erkeklere sesleniyorum kadinlara sahip cikin fark etmez kim oldugun yaninizdan gecen her kadin sizin din kardesinizdir... artik kadinlar olmesin hor gorulmesin kalpleri incitilmesin... haksizliga ugramasin... herturlu kotuluklere mahrus kalmasinlar onlar allahin bizlere emanetidir... bu seyler sizin bacinizin annenisizin halanizin teyzenizin yengenizin basina gelebilir.. ve kimseye dusmez allahtan baska bir insani bir kadini yargilamak laf soylemek elestirmek !!!! Cahil olmayin cehalete dusmeyin seytanin tuzaklarina dusmeyin seytanin ve nefsinizin oyuncagi olmayin!!!

  Belkiz ozBelkiz ozAylar önce
 • 1:54:55 gündüz vakti neden mumlar yanar kii?

  Sıdıka ŞençiçekSıdıka ŞençiçekAylar önce
 • English subtitles plz, we Muslim world want to understand

  ishrak hasanishrak hasanAylar önce
 • Madam blavatsky 1891de öldu dizi 1904 1905 lerde dizide oynuyo bu nasil yapim neden hep yalan dolan uydurma diziden sogutmakmi amac

  fatih özmenfatih özmenAylar önce
 • Yarabbi sultanımız Abdulhamide rahmet eyle

  Cezmi YILDIRIMCezmi YILDIRIMAylar önce
 • 81.dakikada Naime Sultan "Mehmet ile Gülcemal" demesi gerekirken "Mehmet ile Gülcemil" diyor. Dilsürçmesi olabilir. Bilgilerinize ve Dikkatlerinize arz ederim...

  Sedat UstaSedat UstaAylar önce
 • Cennet Mekkan AdülhamidHan,🇹🇷Hakanımız,Hünkarımız,Atamız ,Dedemiz,Nur Icinde Yat🤲🤲

  Zeytincan ZeytincanZeytincan ZeytincanAylar önce
 • Sultan II Abdulhamide bir Ataturkci olarak saygim sonsuz. Sultan II Abdulhamid bir Turk devletinin yedi duvel tarafindan isgale olunmasinin karsisini 33 Yil Aldi. Bir Turk Hakani olarak dunyadaki tum mazlumlarin umudu, zalimlerin korkusu idi. Hatta yeni kurulacak olan Turk devletinin yaranmasi icin esas temellerini de koymus. Allahdan Mustafa Kemal Ataturk gelip Turk yurdunu yedi duvelden kurtardi. Her ikisinin ruhu shad olsun 🤘🐺.

  Mehemmed MeherremovMehemmed MeherremovAylar önce
 • Harika bir dizi tarih iman kokuyor

  Ahmet GumusayAhmet GumusayAylar önce
 • Ahhh Hamidimmmn senin kabrine bile kurban olurum

  Burhan YazıcıBurhan YazıcıAylar önce
 • Aferin selim paşa zaten tahmin ettim onu vuracağını

  Seyfullah AtaySeyfullah AtayAylar önce
 • Tahsin Paşa😔😔

  Elvin AliyevElvin AliyevAylar önce
 • Abdulhamit karakterini cok iyi oynuyo gercekten unutuyom bazen oyuncu oldugunu 😀

  bak işinebak işineAylar önce
  • Harbiden tebrik ediyorum bende

   SafaSafaAylar önce
 • Bölüm kaçırınca netten izliyorum takip ettiğim iki dizi arasında ilk sırada

  mko bboymko bboyAylar önce
  • Benimde hemşerum

   SafaSafaAylar önce
 • El muzaffer daima...aaaa...aaa

  Murat AkyildizMurat AkyildizAylar önce
TRkeys