MEVZULAR 34 - Atilla Uğur-Beyazıt Karataş, S-400 ve F-35 hakkında son söz. İdeal ülke yönetimi?

28 Nov 2019
376 846 görünümler

MEVZULAR 34 - Atilla Uğur Beyazıt Karataş S-400 ve F-35 hakkında son söz İdeal ülke yönetimi?
Atilla Uğur ve Beyazıt Karataş, hala konuşulmaya devam eden, Türkiye , Rusya ve Amerika arasında birçok senaryoya sebep olan, S-400 savunma sistemi, F-35 savaş uçakları konusunu tüm detaylarıyla inceliyorlar.
Sosyal Medya Hesaplarımız;
TRkeys Kanalımız ► goo.gl/2Vnde5
Instagram ► goo.gl/fz5NeG
Facebook ► facebook.com/babalativi/
Twitter ► goo.gl/7MFzrM

YORUMLAR
 • Videoyu açtıktan sonra geri kapatmaya utanıyorum , sonuna kadar izliyorum . Sevgiler Saygılar ..

  Ben MelihBen Melih16 dakika önce
 • Ben kktc den katılıyorum konunuza. Benim size tek söyleyeceğim buralarda taşıma su İLE değirmen döndüreceğini inanan geçmiş TC yöneticilerinin buralara balonla yada tankerle su getirip Ada'nın kalitesiz veya yetersiz su ihtiyacını gidermek için başarısız çalışmalar yaptığına tanık olduğumu söylemek isterim. Bu adanın kaliteli su ihtiyacına kalıcı çözüm getiren lider sayın cumhurbaşkanımız Erdoğan olmuştur. Bu sonuçla kimin kalıcı çözümler üretebilecek bilgi , zeka Ve cesaret sahipi bir liderin kimin olabileceğini sizlerin de görebileceğinizi tahmın ediyorum. Sonuçla savunması %100 e yakın milli batı veya Doğuya boyun eğmeyen bir yönetim, dünya insanlığına , ancak öncelikle kendi milletine saygılı, dik duruşlu , adaletli bir Türkiye'nin güçlenmesi dileklerimle saygılar.

  Kemal ÇalışırKemal Çalışır54 dakika önce
 • Madem bütün yorumları okuyorsunuz peki adil yönetim ve ahlaklı bir nesil için Kuran'ı kerimin Türkçe mealini herkesin okumasını önere bilirsiniz mesala şeriat ın kafa kelle kesme olmadığını anlata bilirsiniz bizim neden kanunlarimimiz bizim değil de İsviçre İtalya kanunu uyguladigimizi ölürken mi sadece islami usullere göre gomuluyoruz farkında mıyız

  Gökhan ÇavuşGökhan Çavuş2 saatler önce
 • Nefes aralarını lütfen kesmeyin. Bununla ilgili bilimsel çalışmalar da var. Söylenenlerin anlaşılamadığını işaret ediyor.

  Gamze Kurt BirelGamze Kurt Birel3 saatler önce
 • Muhsin Yazıcıoğlu Suikasti Hakkında da görüşlerinizi bekliyoruz komutanım

  Buğra AKGÜLBuğra AKGÜL3 saatler önce
 • Dersim katliamını detaylı şekilde anlatır mısınız

  Abdulkadir KayaAbdulkadir Kaya4 saatler önce
 • Generalim vermiş olduğunuz bilgiler çok değerlidir. bir vatandaşın ulaşamayacağı bilgilerdir. Buda vatana bir hizmettir millete hizmettir. Allah sizden ve sizin gibilerinden rağzıolsun .

  hakan yazanhakan yazan5 saatler önce
 • Bu ülkeye , jandarmaya ve emniyet teşkilatına nasıl ki fetö yapılanması zarar vermiş ise tansu çiller hükümetinin de vermiş olduğu tahribat anlatılamaz.. bu gün dahi sizlerin bu gün bu ekranlara çıkmanıza sebep olan durumlar anlatmaya çalıştığınız karanlıklar tansu çiller hükümetinin aydınlatılamayan karanlıklarıdır. nitekim akp hükümetinden ve 15 temmuzdan sonra anlaşılıyorki cumhuriyet sistemi çökmüş çözülmüş durumda. yandaşlık ve yalakalık ne yazıkki cumhuriyet sistemini işlevsiz hale getirmiştir. bundan sonra hangi hükümet gelirse gelsin artık yönetimin ancak yandaş kazanma medya kazanma ile olacağının farkında ve asil milletimizde bunun farkında benim bir vatandaş olarak düşüncem böyle hasan amcacım

  hakan yazanhakan yazan6 saatler önce
 • Lütfen parti kurun 3 yıl sonra ilk oyumu size vermek istiyorum ülkenin size ihtiyacı var

  Miraç AkpinarMiraç Akpinar6 saatler önce
 • Güzel milletim için çalışırken, kimisi işinden alıkonuldu sizin gibi, veya yalnız kaldıda canına kastedildi. Biz, yarının büyüklerine, dünyanın her yerinde büyük Türk Irkının bir mensubu ve uçup gitmişlerimize layık olabilmek için kanımızın son damlasına kadar Türklüğe hizmet etmeye borçluyuz mecburuz. Sağ ve esen kalın.

  SERHAT SELÇUKSERHAT SELÇUK13 saatler önce
 • ŞANLI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ mensubu bu onurlu üniformayı taşıyan sınır ötesi harekatlarda görev almış bir asker olarak sizlere çok teşekkür ederim ve minnetlerimi sunarım bilginin ve farkında olmanın önemini bana birkez daha hatırlattınız Komutanlarım

  Cenk SavaşanCenk Savaşan20 saatler önce
 • Partinin temelini atın

  TREND SPORTREND SPOR22 saatler önce
 • Yapacağınız videoyu sikeyim adam robot gibi konuşuyor kesmeyin şu videoları

  murat koçmurat koç22 saatler önce
 • Ali Türkşen komutanımızı da konuk alırsanız sevinirim komutanım saygılar

  Murat YıldızMurat Yıldız23 saatler önce
 • Bu güzel vatanımızın geleceği ne alacak biz bu gelecekte hangi rolleri oynayacağız çok merak ediyorum

  Hamza KaramanlıHamza KaramanlıGün önce
 • Emeğinize sağlık bu cumhuriyetin şerefli Türk subayları

  Alpaslan KılıcaslanAlpaslan KılıcaslanGün önce
 • Merhabalar öncelikle herşey için teşekkür ederim iyi ki varsınız. Her Mevzular Videosunun zamanında izliyorum ancak şuanki yorumum bir isyan! Nedeni biraz önce osmanlı torunu diye izlediğim bir videodan dolayı... videonun ilk 8 dksı ülkenin son 17 yılın bürünmüş halini gösteriyor sonrası bir kişiyle alakalı, sonunu yorumlamıyorum çünkü saygısızlık etmek istemiyorum ama son kişiyle alakalı olarak o videodaki konuşmaların bir kısmı mantıklı konuşma ancak önceden ora da burada yaptığı tavırlı ve kinli konuşmalarını hatırlayınca yaptığı konuşmalarının içinde kin ve öfke gördüm. Cidden Sıkıldım Cidden Usandım Videonun Mantıklı Yerinde diyor ki "OSMANLI NASIL SELÇUKLU'NUN YAPTIĞI ESERLERİN ÜZERİNE TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYARAK İLERLEMİŞ; YIKMAMIŞ ARTIRMIŞ VE YÜKSELTMİŞ," tamam güzel konuştu devamında; " TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK BUNU YAPMAMIZ LAZIMDI. MAALESEF YAPAMADIK HALA GELEN TURİSTLERE OSMANLI ESERLERİNİ GÖSTERİYORUZ. NİYE? NİYE TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK BİZİM ÖVÜNECEĞİMİZ BİR ESER YOK ? NİYE OLMAMIŞ, BUNU SORGULAMASI LAZIM GENÇLERİN... ÖNCELİKLE RUHLARININ OLMADIKLARI İÇİN DİYORUM BEN, ÇÜNKÜ O İLİM VE FEN BİRLİKTELİĞİNE , O KALBE O DUYARLILIĞA VE O İLİME SAHİP DEĞİLİZ HER ŞEYDEN ÖNCE. EĞER TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK BU İLİME SAHİP OLDUĞUMUZ ZAMAN, TABİ Kİ GELECEĞİMİZ ÇOK PARLAK " dedikten sonra bakın bakalım dediği lafa " AMA SAHİP OLMADIĞIMIZDA TABİİ Kİ GEÇMİŞE YÖNELECEĞİZ. VE GEÇMİŞTE YAPTIKLARIMIZLA ÖVÜNEN BİR TOPLUM OLARAK KALACAĞIZ. O S M A N L I OLMAK BU DEĞİL TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMALIYIZ BİZ." iste bu cümlenin üstüne isyan bayrağımı çektim. hep doldum hep doldum artık bizimde birşeyler yapmamız gerekiyor bu insanlar sallaya sallaya ülkenin başına geçiyorlar biz burda bunları dinliyoruz. Ben TÜRK olan bütün lider ATALARIMA SAYGI DUYARIM DOĞRULARIYLA, HATALARIYLA.................. Ülkenin Kurucusu olan ATAMIZ İlimin Yolunu da Bilimin Yolunu da Göstermiştir. Sizin Gibi İNSANLAR ART NİYETLÜ DÜŞÜNCELERLE BU DURUMU GETİRİPTE YOK SİZDE RUH YOK DEMESİNE İSYANIM!!!!!!!!!!! Atilla abi senin gibi milliyetçi, atatürkçü ve vatanını en önemlisi bu ülkenin gençlerine yani bize önem verdiğin için çok teşekkür ederim yeniden. Umarım yazım yanlışlarından dolayı yanlış anlaşılacak bir şey yazmamışımdır, eğer varsa şimdiden özür dilerim. Çok dolduğum için sizlerle paylaşmak istedim. Umarım Mevzular 34 üncü bölümde belirttiğiniz şey gerçekleşir de asıl vatanseverler tarafından yönetilir. O günleri umarım görürüz.

  Berk SEZGELBerk SEZGELGün önce
 • Halen Güneydoğuda görev yapan bir Özel Harekatçı olarak; sizler gibi değerli komutanlarımızın, büyüklerimizin hala var olduğunu bilmek, gençlere, yaşıtlarıma ışık tutmaya çalıştığını görmek, aldığımız maaştan da, yediğimiz ekmekten de içtiğimiz sudan da çok daha değerli bizler için. Buralarda görev yaparken milletimizin bir ve bütün olduğunu görünce bu millet uğruna can vermek için inanın sabırsızlanıyoruz. Yıllarca bu vatana, devlete ve millete verdiğiniz ve hala vermeye devam ettiğiniz hizmetler için, yıllarca kumpaslarla hapishanelerde cefa çekip sefasını ilerde milletimizin sürmesi adına hala mücadele ettiğiniz için hakkınızı helal edin Komutanlarım, eğer bir gün bu aziz millet ve devlet uğruna can verip şehit olmak bana da nasip olursa, varsa eğer hakkım zerresine kadar şimdiden helal olsun. “Vatan için ölmek güzel ama, zaman yaşamak zamanı.” sözünde olduğu gibi, sizler bizler için yaşadınız, bizler de sizler ve anlattığınız ülküler uğruna yaşamaya devam edeceğiz. Bizler kahraman değiliz, sadece amacımız kutsal. Allah’a emanet olun.

  Fatih ÜstündağFatih ÜstündağGün önce
 • Merhaba, Bizler Türkiye'ye doğru bilgiyi yayarak, Türkiye'yi şekillendirmeyi hedeflemiş gençleriz. Bu grup Atatürk fikirlerini benimsemiş insanların grubudur, belirli akşamlar toplanarak belirli konular araştırılıp konuşulacak ve tartışılacak. 7'den 70'e herkesin, her bilgi düzeyindeki insanın katılabileceği grupta bulunmak istiyorsan aşağıdaki discord bağlantısına tıklaman yeterli. discord.gg/69xaVyK

  BroDok ClipsBroDok ClipsGün önce
 • komutanım şu kurgu kesmesını yapmayın ya beyin aşırı yoruluyor neyi kısaltıyolar 3 saat program yap dınleriz izleriz kestirmeyin komutanım

  okan önerokan önerGün önce
 • İyiki almamışız Allah devletimize ordumuza zeval vermesin

  burkay aşkanburkay aşkanGün önce
 • Çok yararlı bir video teşekkür ediyor ve sizleri tebrik ediyorum. Cem Gürdeniz komutanimizida tekrar dinlemek isteriz.

  sezercan azaksezercan azakGün önce
 • Ağzına yüreğinize sağlık komutanlarım, mevzuların devamını bekliyoruz.

  gültekin zeybekgültekin zeybekGün önce
 • Türk milletini hak ettiği şekilde yaşatacak sizlersiniz komutanım. Cumhuriyet gençleri sizin arkanızdadır. Umarım bilgi sahibi olmayan yetki sahiplerinin yerini sizler gibi bilgili, değerli, Türk milletinin kahraman evlatları alır.

  AhmetAhmetGün önce
 • Komutanım yerden kesmişsiniz izlerken rahatsız ediyo kesmeden doğal olarak yayınlayın

  Zafer YeşilyurtZafer YeşilyurtGün önce
 • Ağzınıza sağlık komutanım çok çok sağolun

  CHOİ YEONJUNCHOİ YEONJUNGün önce
 • Sağdaki adam Adolf Hitler in dayı oğlu gibi aq bıyık şekli saç stili

  GLHF_ NEYTRONGLHF_ NEYTRONGün önce
 • Sizi (Sizleri) her dinlediğimde izlediğimde ne kadar da boş cahilmişim diyorum. Keşke düzenli dizi gibi her hafta bölümünüz olsa TV lerdeki saçma sapan dizilerle bile karşılaştırılamayacak güzel bir iş yapıyorsunuz. Sağını solunu hiç bilmem önemsemem , Umarım dilerim ve isterim ki başımızada gelin!

  SirBuraynSirBuraynGün önce
 • GENÇLIK ne yapmalı ! bizi ve ülkemizi doğru yola sokmak için ne yapmalı ?

  FilozofFilozofGün önce
 • videoyu can kulağıyla, gözümden kalpler çıkarcasına izliyorum böyle insanları görünce örnek alınması gereken vatanını milletini seven bunun için elinden geleni yapan... bu ülke için tekrar ümit beslememize aracı oluyor duruşları birbirlerine olan saygıları uslüpları Türkçeyi akıcı ve güzelce kullanmaları çok güzel

  Fatmanur KaraFatmanur KaraGün önce
 • Çok değerli insanların değerli programı. Tebrik ve teşekkür ediyorum. Ne yazık ki bu ses işini bir türlü beceremediniz. İki de bir o darmadağın ve saçma sapan anlamsız ve fonksiyonusuz kesintileri araya sokmasanız çok daha iyi olur.

  Leo SanderLeo SanderGün önce
 • Komutanım Derin devlet hakkında bilginiz varsa merak ediyorum. Derin devletin bazı isimleri vardı bu isimler hakkında bilgi verir misiniz ?

  Tahsin SevikTahsin SevikGün önce
 • Komutanım gerçekten vatan sever ne demek bu duyguyu tekrar bize canlı canlı yaptığınız sohbetler ile bilgileriniz ile size yapilan hayintuzaklara rağmen bu millete hala ders veriyorsunuz Allah razı olsun . NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE 🇹🇷

  Taner ÖzTaner ÖzGün önce
 • Umarım bunu okursunuz geç yazmaya karar verdim çünkü. Bir soru soruyorsunuz. İdeal yönetim diye.? Piyasa analizi yapıyorsunuz da ortalama beklentinin ne olduğunun mu görmek istiyorsunuz, yoksa gerçekten ufuk açacak sıradışı yaklaşımlar mı arıyorsunuz bilmiyorum. İlkini arıyorsanız evet burası doğru bir mecra. Ama yok çiddi anlamda insanların fikirlerini yazmalarını istiyorsanız burası ideal yer değil. Haliyle birçoğu da yazmayacak. Bunun bir dizi sebebi var. Haliyle burası dışında, kendi adınıza bir mail aldresi paylaşırsanız, insanların fikirlerini hakkaniyetli bir incelikle size sunmalarını sağlayabilirsiniz. Emin olun samimiyetinize hak vermiş, bunun fırsatını kollayan pek çok genç de vardır. Bir mektup ortamı gibi hayal edin bunu. Çok mu şey istiyorum bilmiyorum ama zaten beklediğimi söylemek durumundayım. Öyle yani uğradım, teşekkürler. (Birçok trol de mail atar, onun hakkında malesef bir öngörüde bulunamıyorum.)

  Nazlıhan SakallıNazlıhan SakallıGün önce
 • Kafam öyle bir karışıkki ne doğru ne yanlış kim vatansever kim hain bilemiyorum

  XxPeRSeuS AvrasyaXxPeRSeuS AvrasyaGün önce
 • Adam ninni gibi konuşuyo

  Bilal ÖzkökBilal ÖzkökGün önce
 • Bende Atatürkçü olup hdp ile iş tutan kanı bozuk birilerin iktidara gelmesini istemiyorum... Kemalist hdp liler türedi olay Reis gitsin diye kemalistlerin düştüğü hale bak.. yazık.. S400 leri istemeyen bir parti var neden alındı çöp diyen kemalist geçinen chp yide iktidarda görmek istemiyoruz

  Kaan BeyKaan Bey2 gün önce
 • Gerçek asker, gerçek komutan görün! Düzgün Türkçe, diksiyon ve dolu dolu cümleler... Gerçek TÜRK kanı, canı bu adamlardır. Gerçek Türk askerleri görün!

  Rakun TVRakun TV2 gün önce
 • Yanlış yoldasınız.

  dilaver kadem çitoğludilaver kadem çitoğlu2 gün önce
 • Mevzu hangi füzenin ne kadar yukarı çıktığı değil. Mevzu derin stratejik oluşumu tamamlamaktır. malesef Hükümet te bu derinliğe inecek akıl olmadığı için ülkeyi sıkıntıya sokuyorlar.

  dilaver kadem çitoğludilaver kadem çitoğlu2 gün önce
TRkeys